MEAN WELL HLG-240H-24AB 230V / 24Vdc 10A 240W IP65
Kód: 8824024ABDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
| Rozměr šířka: | 0 mm |
| Rozměr délka: | 0 mm |
| Rozměr výška: | 0 mm |
| Celkový výkon / příkon: | 240 W |
| Napětí na vstupu: | 230 |
| Napětí na výstupu: | 24 |
| Výstupní proud: | 10000 mA |
| Způsob napájení U/I: | U |
| Stupeň krytí IP: | 65 |
| Délka záruky v měsících: | 60 |
| Lze formátovat - desky: | Ne |
| Lze formátovat - profily: | Ne |



.jpg?68d3d670)
