Murata Power Solutions D1U54PM80012HB3BC
Artikelnummer: D1U54PM80012HB3BC
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.77 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 91%
Ausgangsstrom: 66,7A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Montáž: rack
Napájecí napětí: 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupů: 2
Pracovní teplota: -5...50°C
Řada výrobce: D1U54P-M-800-12-HBxBC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 236,6x54,5x40mm
Výkon: 0,8kW
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní napětí 2: 12V DC
Výstupní proud 2: 2A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 800W
Výstupní napětí 2: 12V DC
Výstupní proud: 66,7A
Výstupní proud 2: 2A
Počet výstupů: 2
Pracovní teplota: -5...50°C
Montáž: rack
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 91%
Výstupní napětí: 12V DC