ESPE E65P-6524-251
Artikelnummer: E65P-6524-251
Garantie: 24
Gewicht: 0.25 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 91%
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,5
Max. výstupní proud: 2,7A
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -5...40°C
Provedení konektoru: přímý
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 121x53x31mm
Výkon: 65W
Výstupní napětí: 24V DC