BEL VGS75D48-BEL-0
Artikelnummer: VGS75D48-BEL-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.32 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 89%
Ausgangsstrom: 1,6A
Doplňkové funkce: PFC
Druh napájecí zdroje: AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Max. výstupní proud: 1,6A
Napájecí napětí: 120...370V DC
Počet výstupů: 1
Shoda s normou: cURus, IEC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 159x97x30mm
Výkon: 77W
Výstupní napětí: 48V