BEL VGS75D24A-BEL-0
Artikelnummer: VGS75D24A-BEL-0
Garantie: 24
Gewicht: 0.32 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 87%
Ausgangsstrom: 3,2A
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Max. výstupní proud: 3,2A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 159x97x30mm
Výkon: 77W
Výstupní napětí: 24V