BEL VGS75D15-BEL-0
Artikelnummer: VGS75D15-BEL-0
Garantie: 24
Gewicht: 0.28 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 86%
Ausgangsstrom: 5A
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Max. výstupní proud: 5A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 159x97x30mm
Výkon: 75W
Výstupní napětí: 15V