BEL PSKS6C12DIN-BEL-0
Artikelnummer: PSKS6C12DIN-BEL-0
Garantie: 24
Gewicht: 0.23 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 77%
Ausgangsstrom: 0,5A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Max. výstupní proud: 0,5A
Napájecí napětí: 100...370V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 76x31,5x28,8mm
Výkon: 6W
Výstupní napětí: 12V