BEL PSK5W15DIN-BEL-0
Artikelnummer: PSK5W15DIN-BEL-0
Garantie: 24
Gewicht: 0.22 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 77%
Ausgangsstrom: 0,333A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Max. výstupní proud: 333mA
Napájecí napětí: 100...430V DC
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Shoda s normou: cURus, CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 76x31,5x28,8mm
Výkon: 5W
Výstupní napětí: 15V