BEL PSK10W15DIN-BEL-0
Artikelnummer: PSK10W15DIN-BEL-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.23 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 81%
Ausgangsstrom: 0,7A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Max. výstupní proud: 0,7A
Napájecí napětí: 100...430V DC
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Shoda s normou: cURus, CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 11W
Výstupní napětí: 15V