BEL ETMA240125UDP5-0
Artikelnummer: ETMA240125UDP5-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: CC-Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.26 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Ausgangsstrom: 1,25A
Druh napájecí zdroje: desktopový
Max. výstupní proud: 1,25A
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: 0...40°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 110x50x30mm
Výkon: 30W
Výstupní napětí: 24V