YINGJIAO YSD60S-60-12
Kód: YSD60S-60-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 54W; 12VDC; 4,5A; 90÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 0.21 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 88%
Výstupní proud: 4,5A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: YSD-S
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 52x90x58mm
Výkon: 54W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 54W
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 4,5A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 52x90x58mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%