VOLT POLSKA VP-P110-18
Kód: VP-P110-18Detailní popis produktu
Fotovoltaický článek; krystalický křemík; 1016x670x30mm; 110WZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Materiál: | krystalický křemík |
| Maximální výkon: | 110W |
| Napětí při max. výkonu: | 18,36V |
| Použití: | fotovoltaika |
| Proud při max. výkonu: | 5,99A |
| Typ fotovoltaického článku: | fotovoltaický článek |
| Vnější rozměry: | 1016x670x30mm |
| Typ fotovoltaického článku: | fotovoltaický článek |
| Použití: | fotovoltaika |
| Materiál: | krystalický křemík |
| Vnější rozměry: | 1016x670x30mm |
| Maximální výkon: | 110W |
| Proud při max. výkonu: | 5,99A |
| Napětí při max. výkonu: | 18,36V |
| Položka byla vyprodána… | |




