VOLT POLSKA SINUS-PROE-1100-12
Kód: SINUS-PROE-1100-12Detailní popis produktu
Měnič: DC/AC; 700W; Uvýst: 230VAC; Unap: 170÷270VAC; 12V; 20AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Car Converters |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní výkon: | 700W |
| Doplňkové funkce: | UPS, nabíječka akumulátorů |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Max. nabíjecí proud: | 20A |
| Napájecí napětí: | 170...270V AC |
| Napětí akumulátoru: | 12V |
| Ochrana: | před vybitím, před přebíjením, před přetížením OCP |
| Výstupní napětí: | 230V AC |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Výstupní výkon: | 700W |
| Výstupní napětí: | 230V AC |
| Napájecí napětí: | 170...270V AC |
| Ochrana: | před vybitím |
| Napětí akumulátoru: | 12V |
| Doplňkové funkce: | UPS |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Max. nabíjecí proud: | 20A |
| Položka byla vyprodána… | |




