VOLT POLSKA SIN-PUL-3000-12
Kód: SIN-PUL-3000-12Detailní popis produktu
Měnič: DC/AC; 230VAC; Vlastnosti: čistá sinusoida; 12V; P: 1,5kWZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.42 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Napětí akumulátoru: | 12V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, před přetížením OPP, před přetížením OCP |
| Použití: | fotovoltaika |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Proud maximální: | 6,5A |
| Řada výrobce: | SINUS PRO ULTRA |
| Signalizace: | LCD displej |
| Špičkový výkon: | 3kW |
| Verze: | MPPT |
| Výkon: | 1,5kW |
| Výstupní napětí: | 230V AC |
| Technologie: | Off-Grid |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Max. vstupní napětí: | 500V DC |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Použití: | fotovoltaika |
| Výstupní napětí: | 230V AC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Špičkový výkon: | 3kW |
| Řada výrobce: | SINUS PRO ULTRA |
| Technologie: | Off-Grid |
| Proud maximální: | 6,5A |
| Napětí akumulátoru: | 12V |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Max. vstupní napětí: | 500V DC |
| Verze: | MPPT |
| Výkon: | 1,5kW |
| Signalizace: | LCD displej |
| Položka byla vyprodána… | |




