VOLT POLSKA PA-LP-12V-30A
Kód: PA-LP-12V-30ADetailní popis produktu
Nabíječka: pro akumulátorové baterie; Li-FePO4; 30A; 14,6VDCZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh akumulátoru: | Li-FePO4 |
| Max. nabíjecí proud: | 30A |
| Obchodní název: | usměrňovač |
| Použití: | akumulátor 12V |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Výkon: | 450W |
| Výstupní napětí: | 14,6V DC |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Druh akumulátoru: | Li-FePO4 |
| Max. nabíjecí proud: | 30A |
| Výstupní napětí: | 14,6V DC |
| Použití: | akumulátor 12V |
| Obchodní název: | usměrňovač |
| Výkon: | 450W |
| Položka byla vyprodána… | |




