TRACO POWER TXO200-156-J
Kód: TXO200-156-JDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 200W; Uvýst: 56V; 3,58A; OUT: 1Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 3,58A |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Elektrické připojení: | zásuvka JST, konektor Molex |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Montáž: | šroub M3 |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC, 120...370V DC |
| Ochrana: | protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Řada výrobce: | TXO 200 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 101,6x76,2x38mm |
| Výkon: | 0,2kW |
| Výstupní napětí: | 56V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Výkon: | 0,2kW |
| Výstupní napětí: | 56V |
| Výstupní proud: | 3,58A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 101,6x76,2x38mm |
| Řada výrobce: | TXO 200 |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Elektrické připojení: | zásuvka JST |
| Montáž: | šroub M3 |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Použití: | průmysl |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 120...370V DC |
| Položka byla vyprodána… | |




