YINGJIAO YSV25-1202000
Kód: YSV25-1202000
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Meniče DC/DC
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.23 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 86,5%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1,2m
Druh napájacieho zdroja: zásuvkový, síťový
Druh vývodu: 5,5/2,1
Konektory pro stát: Austrálie, Velká Británie, USA, Japonsko, Evropa
Max. výstupný prúd: 2A
Napájacie napätie: 90...264V AC
Obsah súpravy: napájecí zdroj
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizácia: plus uprostřed
Pracovná teplota: -20...50°C
Prevedenie konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 93x46x36mm
Výkon: 24W
Výstupné napätie: 12V DC
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výstupní napětí: 12V DC
Provedení konektoru: přímý
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 2A
Účinnost: 86,5%
Polarizace: plus uprostřed
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Režimy práce: napěťový zdroj
Ochrana: protizkratové SCP
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Konektory pro stát: Velká Británie
Pracovní teplota: -20...50°C
Výkon: 24W
Napájecí napětí: 90...264V AC
Vnější rozměry: 93x46x36mm