YINGJIAO YSDT240-240-24
Kód: YSDT240-240-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.04 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 92%
Výstupný prúd: 10A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 340...550V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -30...70°C
Rada výrobcu: YSDT
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 63x113x125mm
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 340...550V AC
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 63x113x125mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Účinnost: 92%