XTAR XTAR-VP4L-PLUS
Kód: XTAR-VP4L-PLUSPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Druh akumulátoru: | Li-Ion |
| Druh vývodu: | USB |
| Max. nabíjací prúd: | 2A |
| Napätie akumulátora: | 4,2V |
| Počet článkov: | 4 |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Pracovný režim nabíjačky: | nabíjení |
| Rozmer článkov: | R6, AAA, R20, 26650, 21700, AA, R14, 14500, 16340, 18350, 18500, 18650, 20700, 10440, 14650, 17670, 17500, 18700, 22650, 25500, 18490, AAAA, 32650 |
| Signalizácia: | LCD displej |
| Typ nabíjačky: | mikroprocesorová |
| Verzia: | spotřební |
| Vlastnosti nabíjačky: | oddělené řízení pro každou baterii, nabíjení řízené mikroprocesorem |
| Položka bola vypredaná… | |




