XTAR XTAR-PD20W
Kód: XTAR-PD20WPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Druh vývodu: | USB C |
| Typ nabíjačky: | USB |
| Vonkajšie rozmery: | 39x27x80mm |
| Výstupné napätie: | 5/9/12V |
| Maximální nabíjecí výkon: | 20W |




