XTAR XTAR-MC2-NEW
Kód: XTAR-MC2-NEWPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Druh akumulátoru: | Li-Ion |
| Druh vývodu: | USB C |
| Max. nabíjací prúd: | 2A |
| Napätie akumulátora: | 4,2V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením |
| Počet článkov: | 2 |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Pracovný režim nabíjačky: | nabíjení |
| Rozmer článkov: | 26650, 21700, 14500, 16340, 18350, 18500, 18650, 20700, 10440, 18700, 22650, 25500 |
| Typ nabíjačky: | mikroprocesorová |
| Verzia: | spotřební |
| Vlastnosti nabíjačky: | oddělené řízení pro každou baterii, nabíjení řízené mikroprocesorem |




