XP POWER VES220PS15
Kód: VES220PS15
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.03 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 92%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1,2m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: MOLEX 39-01-2080 8pin 4,2 pitch
Max. výstupný prúd: 14,67A
Napájacie napätie: 90...264V AC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovná teplota: -10...60°C
Prevedenie konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 197,4x88,9x39mm
Výkon: 220W
Výstupné napätie: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 14,67A
Výkon: 220W
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 197,4x88,9x39mm
Pracovní teplota: -10...60°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 92%
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 15V DC