XP POWER VES120PS19
Kód: VES120PS19
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.58 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 89%
Druh vývodu: KYCON KPP-4P
Max. výstupný prúd: 6,32A
Pracovná teplota: 0...60°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 168x71x37,5mm
Výkon: 0,12kW
Výstupné napätie: 19V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 6,32A
Druh vývodu: KYCON KPP-4P
Výkon: 0,12kW
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 168x71x37,5mm
Pracovní teplota: 0...60°C
Účinnost: 89%
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 19V DC