XP POWER VES120PS12
Kód: VES120PS12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.62 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 89%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1,2m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: KYCON KPP-4P
Max. výstupný prúd: 10A
Napájacie napätie: 90...264V AC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovná teplota: 0...60°C
Prevedenie konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 168x71x37,5mm
Výkon: 0,12kW
Výstupné napätie: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 10A
Druh vývodu: KYCON KPP-4P
Výkon: 0,12kW
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 168x71x37,5mm
Pracovní teplota: 0...60°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 89%
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 12V DC