XP POWER PGW65US20-I-BB
Kód: PGW65US20-I-BB
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Meniče DC/DC
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.18 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Druh napájacieho zdroja: zásuvkový, síťový
Druh vývodu: USB C zásuvka
Max. výstupný prúd: 3,25A
Napájacie napätie: 80...264V AC
Obchodný názov: USB nabíječka
Obsah súpravy: napájecí zdroj
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovná teplota: 0...60°C
Režimy práce: napěťový zdroj
Rada výrobcu: PGW65
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VI
Súvisiace produkty: PGW-PLUG-AU, PGW-PLUG-CN, PGW-PLUG-EU, PGW-PLUG-UK, PGW-PLUG-US
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vlastnosti nabíjačky: bez napájecího konektoru
Vlastnosti zdrojov: rychlé nabíjení Power Delivery PD 3.0
Vonkajšie rozmery: 90,5x58,5x33,5mm
Výkon: 65W
Výstupné napätie: 12V DC, 5V DC, 15V DC, 9V DC, 20V DC