XP POWER PBM300PQ03-C
Kód: PBM300PQ03-C
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.15 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 80%
Výstupný prúd: 35A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 90...264V AC
Počet výstupov: 4
Pracovná teplota: 0...70°C
Rada výrobcu: PBM
Spínaci kmitočet: 70kHz
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 190,5x114,3x44,45mm
Výkon: 300W
Výstupné napätie: 5,1V DC
Výstupné napätie 2: 15V DC
Výstupné napätie 3: 15V DC
Výstupné napätie 4: 24V DC
Výstupný prúd 2: 8A
Výstupný prúd 3: 4A
Výstupný prúd 4: 2,5A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 300W
Počet výstupů: 4
Výstupní proud: 35A
Výstupní napětí 2: 15V DC
Výstupní proud 2: 8A
Výstupní napětí 3: 15V DC
Výstupní proud 3: 4A
Výstupní napětí 4: 24V DC
Výstupní proud 4: 2,5A
Pracovní teplota: 0...70°C
Účinnost: 80%
Vnější rozměry: 190,5x114,3x44,45mm
Elektrické připojení: šroubové svorky
Řada výrobce: PBM
Spínací kmitočet: 70kHz
Izolační napětí: 4kV
Výstupní napětí: 5,1V DC