XP POWER MHP650PS15-EF
Kód: MHP650PS15-EF
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.25 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 85%
Výstupný prúd: 40A
Doplnkové funkcie: přídavný výstup standby 5V DC, doplňkový výstup DC 12 V/500 mA
Druh napájacieho zdroja: k vestavbě
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 85...264V AC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -20...70°C
Rada výrobcu: MHP
Spínaci kmitočet: 70kHz
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 233,2x101,6x63,5mm
Výkon: 607W
Výstupné napätie: 15V DC
Vnější rozměry: 233,2x101,6x63,5mm
Elektrické připojení: šroubové svorky
Napájecí napětí: 85...264V AC
Výstupní napětí: 15V DC
Výstupní proud: 40A
Izolační napětí: 4kV
Typ napájecí zdroje: spínaný
Účinnost: 85%
Spínací kmitočet: 70kHz
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Řada výrobce: MHP
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Výkon: 607W
Pracovní teplota: -20...70°C