XP POWER HPT5K0TS048
Kód: HPT5K0TS048
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 5.7 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 93%
Výstupný prúd: 104A
Doplnkové funkcie: přídavný výstup standby 5V DC
Druh napájacieho zdroja: k vestavbě
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Izolačné napätie: 6kV
Napájacie napätie: 180...264V AC, 342...528V AC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -20...70°C
Rada výrobcu: HPT
Spínaci kmitočet: 50kHz
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 330,2x127x127mm
Výkon: 5kW
Výstupné napätie: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Výkon: 5kW
Výstupní proud: 104A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 330,2x127x127mm
Řada výrobce: HPT
Pracovní teplota: -20...70°C
Elektrické připojení: šroubové svorky
Účinnost: 93%
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Izolační napětí: 6kV
Spínací kmitočet: 50kHz
Napájecí napětí: 342...528V AC
Výstupní napětí: 48V DC