XP POWER HPA1K5PS48
Kód: HPA1K5PS48
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 2 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 93%
Výstupný prúd: 31,25A
Doplnkové funkcie: přídavný výstup standby 5V DC
Druh napájacieho zdroja: k vestavbě
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 80...264V AC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -20...70°C
Rada výrobcu: HPA
Spínaci kmitočet: 70kHz
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 279,4x106,6x41,6mm
Výkon: 1,5kW
Výstupné napätie: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Výkon: 1,5kW
Výstupní proud: 31,25A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 279,4x106,6x41,6mm
Řada výrobce: HPA
Pracovní teplota: -20...70°C
Elektrické připojení: šroubové svorky
Účinnost: 93%
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Izolační napětí: 4kV
Spínací kmitočet: 70kHz
Napájecí napětí: 80...264V AC
Výstupní napětí: 48V DC