XP POWER HHP650PS48
Kód: HHP650PS48
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.3 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 85%
Výstupný prúd: 13,5A
Doplnkové funkcie: přídavný výstup standby 5V DC
Druh napájacieho zdroja: k vestavbě
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Izolačné napätie: 3kV
Napájacie napätie: 80...305V AC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...70°C
Rada výrobcu: HHP
Spínaci kmitočet: 70kHz
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 253,8x106,77x63,5mm
Výkon: 657W
Výstupné napätie: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Výkon: 657W
Výstupní proud: 13,5A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 253,8x106,77x63,5mm
Řada výrobce: HHP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: šroubové svorky
Účinnost: 85%
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Izolační napětí: 3kV
Spínací kmitočet: 70kHz
Napájecí napětí: 80...305V AC
Výstupní napětí: 48V DC