XP POWER HDS3000PS30
Kód: HDS3000PS30
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 7.25 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 91%
Výstupný prúd: 100A
Doplnkové funkcie: paralelní provoz, dálkové ovládání ON/OFF, 5V standby
Druh napájacieho zdroja: k vestavbě
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Izolačné napätie: 3kV
Napájacie napätie: 90...264V AC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -20...70°C
Rada výrobcu: HDS3000
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Vonkajšie rozmery: 360x127x127mm
Výkon: 3kW
Výstupné napätie: 30V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Výkon: 3kW
Výstupní proud: 100A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 360x127x127mm
Řada výrobce: HDS3000
Pracovní teplota: -20...70°C
Elektrické připojení: šroubové svorky
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 91%
Doplňkové funkce: paralelní provoz
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 90...264V AC
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Výstupní napětí: 30V DC