XP POWER ECM140US28
Kód: ECM140US28
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.31 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 88%
Výstupný prúd: 5A
Doplnkové funkcie: přídavný výstup standby 5V DC, doplňkový výstup DC 12 V/500 mA
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Elektrické pripojenie: zástrčka se západkovým mechanismem
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 120...370V DC, 80...264V AC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: 0...70°C
Rada výrobcu: ECM
Spínaci kmitočet: 70kHz
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 127x76,2x33mm
Výkon: 140W
Výstupné napätie: 28V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 140W
Napájecí napětí: 120...370V DC
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 5A
Pracovní teplota: 0...70°C
Účinnost: 88%
Vnější rozměry: 127x76,2x33mm
Elektrické připojení: zástrčka se západkovým mechanismem
Řada výrobce: ECM
Spínací kmitočet: 70kHz
Izolační napětí: 4kV
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Výstupní napětí: 28V DC