XP POWER DNR60US05
Kód: DNR60US05
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.41 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 79%
Výstupný prúd: 10A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 85...264V AC, 90...375V DC
Ochrana: protizkratové SCP, před přetížením OPP
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -20...70°C
Rozsah výstupných napätí: 5...5,5V DC
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 115x40,5x90mm
Výkon: 60W
Výstupné napätie: 5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 60W
Výstupní proud: 10A
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 115x40,5x90mm
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 79%
Výstupní napětí: 5V DC