XP POWER CCM250PS24
Kód: CCM250PS24
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.78 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 95%
Výstupný prúd: 10,4A
Doplnkové funkcie: přídavný výstup standby 5V DC
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 80...275V AC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -20...70°C
Rada výrobcu: CCM
Spínaci kmitočet: 500kHz
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 152,4x101,6x39,1mm
Výkon: 0,25kW
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 0,25kW
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 10,4A
Pracovní teplota: -20...70°C
Účinnost: 95%
Vnější rozměry: 152,4x101,6x39,1mm
Elektrické připojení: šroubové svorky
Řada výrobce: CCM
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Spínací kmitočet: 500kHz
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 80...275V AC
Výstupní napětí: 24V DC