XP POWER CCH400PS28
Kód: CCH400PS28
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.42 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 89%
Výstupný prúd: 14,5A
Doplnkové funkcie: přídavný výstup standby 5V DC
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Izolačné napätie: 3kV
Napájacie napätie: 90...264V AC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -20...85°C
Rada výrobcu: CCH
Spínaci kmitočet: 333kHz
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 214x102x43mm
Výkon: 409W
Výstupné napätie: 28V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 409W
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 14,5A
Pracovní teplota: -20...85°C
Účinnost: 89%
Vnější rozměry: 214x102x43mm
Elektrické připojení: šroubové svorky
Řada výrobce: CCH
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Spínací kmitočet: 333kHz
Izolační napětí: 3kV
Výstupní napětí: 28V DC