XP POWER APM240PS48C2-8
Kód: APM240PS48C2-8
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Môžeme doručiť do:
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.73 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 94%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: MOLEX 39-01-2060 6pin 4,2 pitch
Max. výstupný prúd: 5A
Použitie: lékařské aplikace, průmysl
Pracovná teplota: -30...60°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 168x73x31,5mm
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 48V DC