XP POWER APM240PS36
Kód: APM240PS36
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.65 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 94%
Druh vstupného kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: MOLEX 39-01-2060 6pin 4,2 pitch
Max. výstupný prúd: 6,66A
Použitie: lékařské aplikace, průmysl
Pracovná teplota: -30...60°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 168x73x31,5mm
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 36V DC