XP POWER APM240PS19
Kód: APM240PS19
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.65 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 92%
Druh vstupného kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: MOLEX 39-01-2060 6pin 4,2 pitch
Max. výstupný prúd: 12,83A
Použitie: lékařské aplikace, průmysl
Pracovná teplota: -30...60°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 168x73x31,5mm
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 19V DC