WEIDMÜLLER PROECO-72W24V3A
Kód: PROECO-72W24V3A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.56 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 88%
Výstupný prúd: 3A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 85...264V AC, 80...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -25...70°C
Rada výrobcu: PRO ECO
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 34x125x100mm
Výkon: 72W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 72W
Výstupní proud: 3A
Napájecí napětí: 85...264V AC
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 34x125x100mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Účinnost: 88%
Ochrana: protizkratové SCP
Výstupní napětí: 24V DC