VOLT POLSKA VP-P110-18
Kód: VP-P110-18Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Materiál: | krystalický křemík |
| Maximálny výkon: | 110W |
| Napätie pri max. výkone: | 18,36V |
| Použitie: | fotovoltaika |
| Prúd pri max. výkone: | 5,99A |
| Typ fotovoltaického článku: | fotovoltaický článek |
| Vonkajšie rozmery: | 1016x670x30mm |
| Položka bola vypredaná… | |




