VOLT POLSKA VP-EM140-18
Kód: VP-EM140-18Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.6 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Materiál: | monokrystalický křemík |
| Maximálny výkon: | 140W |
| Napätie pri max. výkone: | 18,72V |
| Použitie: | fotovoltaika |
| Prúd pri max. výkone: | 7,48A |
| Typ fotovoltaického článku: | fotovoltaický článek |
| Verzia: | pružné |
| Vonkajšie rozmery: | 700x1090x3mm |
| Položka bola vypredaná… | |




