VOLT POLSKA SOL-MPPT-40A-BT-L
Kód: SOL-MPPT-40A-BT-LPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Druh akumulátoru: | AGM, GEL (gelový) |
| Druh meniča: | DC/AC |
| Max. nabíjací prúd: | 40A |
| Napätie akumulátora: | 24 / 48V |
| Použitie: | fotovoltaika, akumulátor 24V, akumulátor 48V |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Pracovný režim nabíjačky: | nabíjení, údržbové nabíjení, udržování |
| Signalizácia: | LCD displej |
| Verzia: | MPPT |
| Výstupné napätie: | 28...30V, 56...60V |
| Položka bola vypredaná… | |




