VOLT POLSKA SOL-MPPT-20A-B-ECO
Kód: SOL-MPPT-20A-B-ECOPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Druh akumulátoru: | AGM, GEL (gelový) |
| Druh meniča: | DC/AC |
| Max. nabíjací prúd: | 20A |
| Napätie akumulátora: | 12 / 24V |
| Použitie: | fotovoltaika, akumulátor 12V, akumulátor 24V |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Pracovný režim nabíjačky: | nabíjení, údržbové nabíjení, udržování |
| Signalizácia: | LCD displej |
| Verzia: | MPPT |
| Výstupné napätie: | 14...15V, 28...30V |
| Položka bola vypredaná… | |




