VOLT POLSKA SINUS500/12V
Kód: SINUS500/12VPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Car Converters |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 92% |
| Výstupní výkon: | 500W |
| Druh meniča: | DC/AC |
| Napájacie napätie: | 10,5...15V DC |
| Napätie akumulátora: | 12V |
| Výstupné napätie: | 225...235V AC |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Položka bola vypredaná… | |




