VOLT POLSKA SINUS-PROW-2400-12
Kód: SINUS-PROW-2400-12Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Car Converters |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Výstupní výkon: | 1,6kW |
| Doplnkové funkcie: | UPS, nabíječka akumulátorů |
| Druh meniča: | DC/AC |
| Max. nabíjací prúd: | 20A |
| Napájacie napätie: | 170...270V AC |
| Napätie akumulátora: | 12V |
| Ochrana: | před vybitím, před přebíjením, před přetížením OCP |
| Výstupné napätie: | 230V AC |
| Technologie: | Off-Grid |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Položka bola vypredaná… | |




