VOLT POLSKA SIN-PUL-3000-12
Kód: SIN-PUL-3000-12Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.42 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Druh meniča: | DC/AC |
| Napätie akumulátora: | 12V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, před přetížením OPP, před přetížením OCP |
| Použitie: | fotovoltaika |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Prúd maximálny: | 6,5A |
| Rada výrobcu: | SINUS PRO ULTRA |
| Signalizácia: | LCD displej |
| Špičkový výkon: | 3kW |
| Verzia: | MPPT |
| Výkon: | 1,5kW |
| Výstupné napätie: | 230V AC |
| Technologie: | Off-Grid |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Max. vstupní napětí: | 500V DC |
| Položka bola vypredaná… | |




