VOLT POLSKA POWER-SIN-3000-48
Kód: POWER-SIN-3000-48Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Car Converters |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 24 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 88% |
| Výstupní výkon: | 3kW |
| Druh meniča: | DC/AC |
| Napájacie napätie: | 42...60V DC |
| Napätie akumulátora: | 48V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přebíjením, před přetížením OCP |
| Výstupné napätie: | 230V AC |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Položka bola vypredaná… | |




