VOLT POLSKA PA-U-12V-40A
Kód: PA-U-12V-40APodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Druh akumulátoru: | Li-FePO4, AGM, GEL (gelový) |
| Max. nabíjací prúd: | 40A |
| Obchodný názov: | usměrňovač |
| Použitie: | akumulátor 12V |
| Pracovný režim nabíjačky: | nabíjení, údržbové nabíjení |
| Typ nabíjačky: | pro akumulátorové baterie |
| Vlastnosti nabíjačky: | capability to function as a power supply |
| Výstupné napätie: | 13,2...14,6V DC |
| Položka bola vypredaná… | |




