VOLT POLSKA PA-LP-24V-10A
Kód: PA-LP-24V-10APodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Druh akumulátoru: | Li-FePO4 |
| Max. nabíjací prúd: | 10A |
| Obchodný názov: | usměrňovač |
| Použitie: | akumulátor 24V |
| Typ nabíjačky: | pro akumulátorové baterie |
| Výkon: | 300W |
| Výstupné napätie: | 29,2V DC |
| Položka bola vypredaná… | |




