VOLT POLSKA PA-LP-12V-20A
Kód: PA-LP-12V-20APodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Druh akumulátoru: | Li-FePO4 |
| Max. nabíjací prúd: | 20A |
| Obchodný názov: | usměrňovač |
| Použitie: | akumulátor 12V |
| Typ nabíjačky: | pro akumulátorové baterie |
| Výkon: | 300W |
| Výstupné napätie: | 14,6V DC |
| Položka bola vypredaná… | |




